KreuStil Jetese

Nick Cannon, baba i 12 fëmijëve, zbulon se me cilin nga fëmijët e tij kalon më shumë kohë

Nick Cannon, baba i 12 fëmijëve, zbulon se me cilin nga

Nick Cannon ofroi një pasqyrë të jetës së tij si baba i 12 fëmijëve në një intervistë të fundit në podcast, duke zbuluar se ai kalon kohën më të madhe me një nga fëmijët e tij.

Pritësi i Wild N’Out, i cili lindi 12 fëmijë me gjashtë gra, zbuloi javën e kaluar se ai kalon kohën më të madhe me një nga fëmijët e tij, vajzën Onyx Ice Cole Cannon, 8 muajshe, të cilën e ndan me LaNisha Cole.

“Vajza ime e bukur Onyx, është ndoshta fëmija me të cilin kaloj më shumë kohë,” tha Nick në Podcast-in Jason Lee. “Unë jam me të të paktën tre herë në javë, për të gjithë ditën.”

“LaNisha dhe unë kemi një mirëkuptim super të fortë dhe operacioni ynë i bashkëprindërimit është kaq solid. Nëse më shihni të hënën, të mërkurën ose të premten, vajza ime është pranë meje.”

Nick, 42, tha gjithashtu se ai madje ka një çerdhe në zyrën e tij. Ai gjithashtu vuri në dukje se orari i tij me Onyx nuk bie ndesh me sasinë e kohës që ai kalon me fëmijët e tij të tjerë, pasi “ata janë në shkollë”.

Personaliteti televiziv shtoi, “Unë e vlerësoj që LaNisha më jep respektin e mjaftueshëm për të më lejuar ta kem atë, me të vërtetë”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF