KreuStil Jetese

E çuditshme por e vërtetë: Sa herë Shakira bën këngë, Pique i përgjigjet me foto me Clara!

E çuditshme por e vërtetë: Sa herë Shakira bën

Shakira pak ditë më parë publikoi këngën e saj të re “Acrostico”, në të cilën artistja shpreh disa nga vështirësitë që ka kaluar gjatë muajve të fundit. Ajo është kritikuar nga disa për prezencën e fëmijëve të saj në videoklip, të cilët ndërhyjnë në tekst teksa ajo bën disa referenca për ndarjen e saj nga Gerard Pique.

Disa burime kanë pohuar se futbollisti nuk është vënë në dijeni për pjesëmarrjen e fëmijëve në këtë projekt të ri muzikor të këngëtares, megjithëse është e paqartë nëse kjo është e vërtetë apo jo. Për momentin, Pique nuk ka thënë asgjë për këtë, ndonëse thuhet se ai është shumë i inatosur.

Ajo që ai ka bërë dhe shumë e kanë marrë si një përgjigje për ish-partneren e tij, ka qenë postim i një fotoje të re me Clara Chia, të dashurën e tij. Kjo gjë ndodhi edhe disa kohë më parë. Kur Shakirës publikoi këngën me BZRP, disa ditë më vonë, Gerard ngarkoi një fotografi me Clarën.

A post shared by Gerard Piqué (@3gerardpique)

Tani ish-futbollisti e ka bërë sërish, por pa asnjë mesazh, vetëm me një zemër portokalli. Ka nga ata që e shohin këtë si një kundërpërgjigje nga ana e Pique, ndërsa shumë të tjerë konsiderojnë se nuk ka të bëjë me asgjë, se është një rastësi dhe thjesht ai ka ndarë një foto me partneren aktuale.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF