16.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
spot_imgspot_img

Festo 1 Qershorin me Bordo!; Super GIVEAWAY, super dhurata!

Revista “Bordo” herë pas herë zgjedh që të vijë me dhurata për gjithë ndjekësit e saj me anë të GIVEAWAY-ve që realizon. Pas konkursit që u realizua për “Bordo Kids” është koha që të gjithë të marrin pjesë në GIVEAWAY, në mënyrë që 1 Qershori të bëhet më i bukur për ju dhe fëmijët tuaj! 

Me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, revista “Bordo” ka bërë të ditur rregullat e GIVEAWAY, ku shkruhej, “Festo 1 Qershorin me Bordo! Duke ju falënderuar që na ndiqni dhe jeni tashmë pjesë e jona, veçanërisht për angazhimin tuaj në “Bordo Kids”, duam t’ju bëjmë një dhuratë të vogël përmes këtij GIVEAWAY!

Fituesi 1 1 Kampi Muaj para @kidsclub.al  Fituesi 2  Një veshje dhuratë për fëmijën tuaj nga @sarabanda_ido_tirane  Fituesi 3  Një palë syze për vajza ose djem nga @italoptik  Fituesi 4  Kupon shërbimesh në vlerën 100 € në @dentalcare_one X  Për t’u bërë pjesë bëj tag dikë! Për të gjithë fituesit “Bordo” dhuron dhe një kuti Yippy nga Rauch Albania!  Për t’u bërë pjesë e ketij GIVEAWAY duhet domosdoshmerisht të ndiqni faqet: @bordodigital @kidsclub.al @sarabanda_ido_tirane @italoptik @dentalcare_one  Fituesi do të zgjidhet live në datën 1 Qershor, ora 12:00!  Suksese dhe Gëzuar 1 Qershorin!”. 
easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit