KreuStil Jetese

“Kepi i Tundimeve” këtë herë me VIP-a, ja kush merr pjesë!

“Kepi i Tundimeve” këtë herë me VIP-a, ja kush merr

Pas perfundimit të “Big Brother”, një tjetër reality show pritet të fillojë.

Bëhet fjalë për “Kepin e Tundimeve”, i cili u realizua për herë të parë vitin e kaluar në bregdetin e Kepit të Rodonit, ku personazhe të njohur e të panjohur duhet t’i rezistonin njëri-tjetrit, në këmbim të një shpërblimi.

Edhe këtë verë,programi do të jetë sërish në ekranin e “Top Channel”, ndërkohë që kanë dalë disa detaje të reja mbi risitë e këtij sezoni.

Sipas “Kryefjala”, “Kepi i Tundimeve” këtë verë do të ketë pjesëmarrës personazhe të njohur si Jori Delli, Ronaldo Sharka, Mevlan Shaba dhe partnerja e ti, e shumë të tjerë.

Thuhet se moderimi do t’i besohet Kiara Titos ( duke i permbushur keshtu deshiren per nje program ne kete TV), dhe opinioniste do të jetë Monika Lubonja.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF