KreuStil Jetese

Katie Holmes na tregoi sesi ekspozohet barku “me stil”!  

Katie Holmes na tregoi sesi ekspozohet barku “me stil”!  

Katie Holmes duket e shijoi mjaft shëtitjen me një mik pasdreken e së enjtes në Neë York City. Ylli i “Daëson’s Creek”, edhe pse e veshur thjesht, e kishte nxjerrë sërish në pah me mjaft stil sensualitetin e saj me faktin që bluzën e zezë me kopsa që kishte zhveshur, e kishte lënë të zbërthyer në pjesën e fundit, duke ekspozuar kështu barkun e tonifikuar.  

Veshjen e kishte kompletuar me pantallona të bardha dhe nallane gri, të cilat duket janë mjaft në modë së fundi, me varëse ngjyrë floriri dhe një cantë lëkure të errët.

 

Flokët i kishte lënë të derdheshin lirshëm, krejtësisht natyralë dhe të pastiluar, e nuk kishte vendosur as make up.  

Aktorja 44 vjecare po përgatitet aktualisht të fillojë një program, në të cilin ajo do të jetë udhërrëfyesja e një grupi kineastësh të rinj. Një ditë më parë, Holmes u shfaq po me nallane vetëm se ngjyrë tulle, me një fund të shkurtër xhinsi dhe një këmishë të lirshme bezhë.  

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF