KreuCelebrity

Nis merkatoja televizive: Moderatori i njohur me program të ri në Top Channel!

Nis merkatoja televizive: Moderatori i njohur me program të ri në Top

Ende pa u mbyllur sezoni televiziv, duket se nëpër mediat vizive ka nisur puna për fillim sezonin e ri.

Sipas Kryefjala mësohet se moderatori Alban Musa në shtator do të rikthehet në ekranin e Top Channel me një program që do të jetë nën autorësinë dhe moderimin e tij.

Musa do të risjellë në Top Channel programin ‘Në shtëpinë tonë’, që vite më parë e ka moderuar në të njëjtin kanal bashkë me moderatoren Anjeza Maja.

Aktualisht Musa është në programin e mënjesit në Abc News, e duket se shtatori do ta gjejë në Top Channel 7 vite më vonë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF