19.5 C
Tirana
E premte, 22 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

Dea Mishel, së shpejti moderatore në Top Channel?

Dea Mishelin mesa duket sezoni i ri televiziv do ta gjejë me një emision të sajin në ekranin e Top Channel. Këtë e ka lënë të kuptohet vetë ajo, pasi ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Teksa ka ndarë disa nga pyetjet e ndjekësve, ku ata e pyesin se nëse do ta shohin së shpejti në moderim, Dea shkuan, “Kjo do bëhet shpejt”, duke lënë të kuptohet se tashmë ka në duar një projekt.

Një tjetër ndjekës e ka pyetur nëse do të jetë pjesë e ndonjë aktrimi si dikur, Dea përgjigjet, “Një projekt është bërë. Një tjetër projekt shumë i veçantë është në diskutim. E kam me shumë emocione. Mund ta merrni me mend? Më uroni fat”, është përgjigjur Dea.

Kujtojmë që Dea Mishel ishte një nga finalistet e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”. Gjatë qëndrimit të saj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, në një nga lojërat e zhvilluara, ajo pati fatin të jetë në rolin e prezantueses së “Big Brother VIP”.

Madje ajo doli nga shtëpia dhe për disa minuta moderoi ‘reality show-n’ nga studio, duke zëvendësuar për disa çaste Arbanën. Dhe duhet thënë se në mes emocioneve të shumta që ajo kishte ja doli më së miri..

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit