KreuStil Jetese

Si i dha fund martesës së saj të parë Meghan Markle?

Si i dha fund martesës së saj të parë Meghan Markle?

Meghan Markle, e cila u martua me burrin e saj të parë Trevor Engelson në vitin 2011, thuhet se i dha fund martesës së saj në një lëvizje ‘të ashpër’ duke i dërguar unazat e saj të martesës dhe fejesës tek ish-bashkëshorti i saj.

Meghan dhe Trevor, të cilët prodhuan filmin e Robert Pattinson në vitin 2010 “Remember Me”, u ndanë në vitin 2013. Thuhet se divorci i la të shokuar miqtë e ngushtë dhe të dashurit e ish-çiftit.

Një libër i ri “Meghan: Një Princesha e Hollivudit”, shkruar nga biografi i famshëm i Princeshë Dianës, Andrew Morton, zbulon: “Një mik i pasur sipërmarrës pretendoi se martesa përfundoi aq papritur sa Meghan i ktheu Trevorit unazat e saj të dasmës dhe fejesës me diamantë. Një tjetër konfirmoi se vendimi për t’i dhënë fund martesës ishte marrë nga Meghan dhe se ajo kishte dalë “krejtësisht e paqartë”.

Pas ndarjes ata kanë jetuar jetë shumë të ndryshme; ish-aktorja u martua me djalin më të vogël të mbretit Charles dhe më pas u bë një mbretërore që punonte. Ndërkohë, Trevor u martua përsëri, me nutricionisten dhe trashëgimtaren shumë milionëshe, Tracey Kurland. Ata kanë dy vajza së bashku.

Harry dhe Meghan befasuan jo pak kur u tërhoqën si anëtarë të familjes mbretërore dhe u zhvendosën në SHBA, ku tani jetojnë me dy fëmijët e tyre, Princin Archie dhe Princeshën Lilibet. Ka spekulime se Meghan Markle po i rikthehet aktrimit pasi planifikon rikthimin në Hollywood.

Dukesha duket se është në një udhëkryq tjetër në karrierën e saj, me raporte të ndryshme që thonë se ajo do të rikthehet në mediat sociale, duke fituar deri në 1 milion dollarë për postim në Instagram.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF