KreuStil Jetese

Selena Gomez sapo renditi kushtet për partnerin e ardhshëm!

Selena Gomez sapo renditi kushtet për partnerin e ardhshëm!

Selena Gomez sapo i “cmendi” fansat e saj ( meshkuj): Zyrtarisht beqare, ajo ka rrefyer hapur tashme se cfare që dëshiron nga një partner.

Kushtet e saj, artistja i renditi gjatë një interviste per “SiriusXM”.

“Unë mendoj se kam standarde dhe mendoj se jetoj në një botë tani ku djemtë ngatërrojnë standardet me të qenit kërkues,” tha Gomez, duke shtuar, “Nuk kam turp të them, “Unë në fakt kërkoj X, Y dhe Z, të jesh me mua. Duhet të jesh thjesht burrë. Jo i lezetshëm në kuptimin që njerëzit mendojnë se je i lezetshëm. Thjesht duhet të jesh i mirë dhe të më bësh të qesh dhe gjithashtu të jesh i mirë me familjen time dhe njerëzit rreth teje. Unë mendoj se të gjithë kalojnë në fazën ‘Oh, do të ishte mirë të kishim dikë’ dhe e kuptoj këtë.

Por ju e dini, unë thjesht kënaqem me atë që jam dhe dua të jem e lumtur me atë që jam, në mënyrë që sa herë që ky person të hyjë në jetën time, unë thjesht mund t’i bëj ata të më shtojnë mua në vend që të jem ky person i pasigurt, e dini, person që zakonisht unë kam qenë”, ka thënë ajo.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF