KreuStil Jetese

Fotot në rrjet, si dukej Grida Duma nuse!

Fotot në rrjet, si dukej Grida Duma nuse!

Grida Duma është një nga femrat të tërheqëse të jetës publike në Shqipëri. Pavarësisht angazhimit të saj të madh në politikë megjithatë, e së fundi edhe në media, është përpjekur qe jetën private ta mbajë sa më larg syve të publikut.

Por kureshtja është gjithmonë e madhe për personat e njohur dhe gjithcka që ka të bëjë me ta. Së fundmi në një fanpage në Instagram po qarkullon një foto e saj me dy nipërit. Syrit të vëmendshëm të ndjekësve sakaq, nuk u shpëtoi një detaj interesant.

A post shared by gridaduma_fansclub (@gridadumafansclub)

Ata vune re se prapa një foto, ku Grida shihet e veshur me fustanin e bardhë në ditën e saj të dasmës. Pakkush mund ta kishte vënë në dyshim faktin që do të kishte qenë një nuse mjaft e bukur!

Ish deputetja e PD-se u nda në 2019-tën nga ish bashkëshorti, Ilir Shqina, i cili kishte qenë pedagog i saj  e ka punuar si diplomat në Ambasadën shqiptare në Slloveni. Nga martesa ata kanë një djalë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF