19.5 C
Tirana
E premte, 22 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

Pas dy vajzave reperi shqiptar baba i një djali!

Reperi i njohur nga Kosova Lyrical Son do të bëhet baba për herë të tretë.

Bashkëshortja  e tij Gresa Krasniqi është në pritje të ëmbël dhe familjes së shpejti do t’i shtohet një pjesëtar i ri.

Çifti, të cilët janë prindër dy vajzave Eva dhe Erika zbuluan nëpërmjet festës së ‘babyshoëer’ se bebushi është një djalë.

Ishte bashkëshortja e reperit që postoi foto nga festa e babyshoëer duke zbuluar edhe gjininë e foshnjës.

E gjithë familja në festë ishte veshur me blu, duke qenë se bebushi është djalë.

Reperi emri i të cilit është Festim Arifi dhe bashkëshortja e tij Gresa po jetojnë bashkë një histori të bukur dashurie prej 10 vitesh, frut i së cilës janë tashmë 3 fëmijët e tyre.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit