KreuStil Jetese

Paska disa detaje që nuk i dinim për unazën e martesës së Rita Orës!

Paska disa detaje që nuk i dinim për unazën e martesës

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi lidhën kurorë një vit më parë  gjatë një ceremonie private në Los Angeles dhe që prej atëherë, janë të pandashëm.

Cifti angazhoi argjendarët Zena dhe Tarick K’Dor për të krijuar unazën me diamantë të Ritës.

Unaza e këngëtares është bërë me diamante natyrale brilante të rrumbullakëta, të vendosura në ar të bardhë 18 karatë.. House of K’Dor ka ndarë disa foto të dorës së Ritës duke treguar unazën mahnitëse.

A post shared by K’DOR (@houseofkdor)

Në mbishkrim shkruhej: ‘Rita Ora zgjedh K’DOR! “Ne jemi përtej të emocionuar që kemi projektuar dhe krijuar këtë unazë me diamante natyrale të shkëlqyera të rrumbullakëta, të vendosura në ar të bardhë 18 k për Ritën e bukur. K’DOR i uron çiftit të mrekullueshëm një jetë plot dashuri dhe lumturi”, thuehj aty.

Rita vendosi të flasë për martesën e saj sekrete në gusht 2022 muajin e kaluar, kur ndau disa momente private në videoklipin e saj të ri. Kostoja e unazës së saj mendohet të jetë tek gjysmë milioni paundë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF