KreuStil Jetese

Papritur, të gjithë po flasin për çizmet e Georgina Rodriguez!

Papritur, të gjithë po flasin për çizmet e Georgina

Georgina Rodriguez solli dramen ne Festivalin e Venecias, shkruanin mediat spanjolle.

Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo dukej e mrekullueshme me një fustan te kuq, krijim i shtëpisë së modës Vetements. Fustani i gjatë me dekolte te thelle beri që Georgina te rrembente te gjithë vemendjen.

Ajo kishte veshur doreza të gjata të bardha me fustanin dhe e kompletoi të gjithë pamjen me një gjerdan të mrekullueshëm argjendi.

Siç pritej, rrjetet sociale gumëzhinin për kombinimin e saj. Ndërsa fustani u admirua nga shumica dhe shumë e krahasuan me Julia Roberts nga Pretty Woman, një detaj tërhoqi kritika. Ishin çizmet e saj, per te cilat shume thane se nuk shkonin aspak me fustanin e hijshem klasik….

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF