KreuStil Jetese

Horoskopi ditor, e diel 10 shtator 2023

Horoskopi ditor, e diel 10 shtator 2023

Dashi

Jeta juaj në çift nuk do jetë aspak monotone gjatë kësaj dite. Përkundrazi do provoni emocione të reja të cilat do ju bëjnë të ndiheni si mbi re. Beqarët do jenë të pasigurtë për atë që duan të bëjnë dhe nuk do hedhin asnjë hap. Në planin financiar mos e teproni me shpenzimet sepse situata mund t’ju dalë jashtë çdo kontrolli. Bëni kujdes!

Demi

Ditë shumë e rëndësishme kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Jo vetëm që do afroheni më tepër me partnerin/en, por do merrni edhe vendime të rëndësishme. Beqarët nuk do vuajnë më nga vetmia sepse do e gjejnë një person interesant. Në planin financiar situata do jetë paksa delikate, por me maturi gjerat mund të përmirësohen.

Binjakët

Marrëdhënia në çift nuk do jetë e keqe gjatë kësaj dite, megjithatë nuk është ende momenti për të marrë vendime të rëndësishme. Bëhuni më të duruar. Beqarët do jenë të pavendosur për atë që duan të bëjnë me jetën e tyre. Në planin financiar duhet të hiqni dorë nga shpenzimet marramendëse.

Gaforrja

Dialogu, bashkëpunimi dhe toleranca do mbizotërojë sot në jetën tuaj në çift. Do i sqaroni edhe mosmarrëveshjet dhe do ndiheni më të çliruar për të dashuruar ashtu si e ndjeni. Beqarët do e kenë të vështirë ta lënë veten të lirë për të gjetur personin e përshtatshëm. Financat do jenë aq të mira saqë ju mund të kryeni edhe ndonjë transaksion.

Luani

Do i lini pas debatet dhe mosmarrëveshjet që keni pasur në çift gjatë kësaj dite dhe do filloni një etapë të re dhe më të bukur se më parë. Beqarët nga ana tjetër do fillojnë të njihen më mirë me një koleg të tyre. Nëse ai ju pëlqen vërtet mos kini frikë të hidhni hapa. Me financat gjithçka do shkojë mirë.

Virgjëresha

Ditë plot ngjyra kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do kaloni momente të paharruara pranë personit që dashuroni dhe do dëshironi që gjërat të vazhdojnë kështu deri në përjetësi. Beqarët do kenë disa takime, por nuk do jenë të bindur nëse ata persona janë të duhurit. Në planin financiar do jeni me shume fat dhe situata do përmirësohet.

Peshorja

Momentet e lumtura do jenë të shumta gjatë kësaj dite dhe do ndiheni mjaft mirë pranë atij/asaj që dashuroni. Shfrytëzojeni çdo sekondë sikur të ishte e fundit. Beqarët do përfitojnë pa fund nga liria që kanë dhe do kalojnë më tepër kohë me miqtë. Në planin financiar do jeni me shumë fat.

Akrepi

Nëse jeta juaj në çift është e trazuar sot situata mund edhe të përkeqësohet më tepër. Tregohuni të kujdesshëm me ato që do thoni dhe vendosni arsyen mbi gjithçka tjetër. Beqarët do bëjnë mirë të mos i besojnë shumë pamjes së jashtme. Financat fatmirësisht do kenë goxha ndryshime pozitive.

Shigjetari

Jeta në çift do shkojë për mrekulli gjatë kësaj dite. Do filloni projekte së bashku me atë që keni në krah dhe në këtë mënyrë do afroheni më tepër me njeri-tjetrin. Beqarët edhe pse do mundohen shumë nuk do mund ta gjejnë princin e tyre të kaltër. Financat do jenë të turbullta, kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

Jeta juaj në çift do jetë mjaft e kërcënuar sot dhe kjo për shkak të sjelljes aspak të mirë që ju keni treguar. Mundohuni të gjeni momentin e duhur për të folur qetësisht me partnerin/en. Beqarëve do ju ndodhë diçka e çuditshme, por që mund t’ua ndryshojë jetën. Financat do jenë të paqëndrueshme.

Ujori

Ata që janë në një lidhje do flasin më hapur me partnerin/en e tyre dhe pak nga pak do e stabilizojnë lidhjen. Do dinë edhe të kërkojnë falje. Beqarët do e shfrytëzojnë lirinë që kanë për të dalë sa më shumë me miqtë dhe për të bërë çmenduri me ta. Në planin financiar mendoni edhe për të ardhmen.

Peshqit

Komunikimi në çift do shtohet gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia mes jush dhe partnerit/es do fillojë të përmirësohet ndjeshëm. Në fund do i shprehni më lirisht ato që ndjeni. Beqarët do lodhen së kërkuari, por në orët e mbrëmjes do e gjejnë personin e duhur. Situata financiare do jetë paksa delikate.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF