19.5 C
Tirana
E premte, 22 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

‘Më e lumtur se kurrë’ Greta Koçi pritet të bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja e njohur Greta Koçi pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Ky lajm i bukur u bë i ditur nga vetë ajo, teksa ndau një video nga “babyshower”, aty ku do zbulohet edhe gjinia e bebushit.

Këngëtarja Greta Koçi në një intervistë televizive pak muaj më parë rrëfeu për herë të parë detaje detaje nga jeta e saj personale, ku ka treguar se është e martuar me partnerin e saj prej 4 vitesh.

Ajo u shpreh se partneri i saj shqiptar punon si inxhinier dhe të dy jetojnë në Amsterdam, por nuk dha shumë detaje rreth tij pasi dëshiron ta mbajë sa më diskrete jetën personale.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit