KreuStil Jetese

Horoskopi ditor, e hënë 11 shtator 2023

Horoskopi ditor, e hënë 11 shtator 2023

Dashi
Miqtë do t’ju prezantojnë me dikë të veçantë që do të ketë një ndikim të jashtëzakonshëm në mendimet tuaja. Vështirësitë financiare duket se kapërcehen pasi prindërit tuaj ju japin mbështetje.
Demi
Problemet që lidhen me shëndetin mund të shkaktojnë siklet. Sa i përket financave parashikohet një rritje e të ardhurave nga investimet e kaluara. Për disa, një vizitor në familje sjell momente gëzimi.
Binjaket
Hapat e guximshëm dhe vendimet pa frike do të sillnin shpërblime të favorshme. Sot është një nga ato ditë kur gjërat nuk do të lëvizin ashtu siç dëshiron nëse nuk tregohesh i zoti. Mbrëmja do të jetë romantike.
Gaforrja
Një kompliment i veçantë nga një mik do të ishte burim lumturie për ju. Financat do të kenë një përmirësim të lehtë më vonë gjatë ditës. Mundësitë për të treguar aftësitë tuaja do të jenë me ju sot.
Luani
Ju do të keni energji me bollëk, por presioni në punë duket se ju bën të acaruar. Nuk është një ditë shumë e dobishme prandaj kontrolloni situatën tuaj të parave dhe kufizoni shpenzimet tuaja.
Virgjeresha

Mendohuni dy herë para se të flisni. Padyshim që pikëpamjet tuaja mund të dëmtojnë ndjenjat e dikujt. Investimet në aksione janë të rekomanduara për përfitime afatgjata. Sot mund të merrni një propozim pune që keni dashur gjithmonë ta bëni.
Peshorja
Orari i tejzgjatur në punë mund t’ju bëjë të rraskapitur. Në çift zgjidhini problemet personale duke kuptuar pikëpamjen e njëri-tjetrit. Mos i nxirrni problemet tuaja në publik sepse mundësitë për tu përballur me shpifje do të jenë të mëdha.
Akrepi
Pozicioni i parasë përmirësohet pasi pagesat e vonuara do të rikuperohen. Do të shihni se ëndrrat tuaja do të do të realizohen. Të qenit hakmarrës ndaj partnerit tënd nuk do të sjellë ndonjë rezultat përkundrazi.
Shigjetari
Sot do të ndiheni të relaksuar dhe në humorin e duhur për të shijuar gjithçka që ju ofron jeta. Një ditë e mirë për të ringjallur kontaktet dhe marrëdhëniet e vjetra. Mjedisi juaj i punës mund të ndryshojë për mirë sot.
Bricjapi
Suksesi nga disa sipërmarrje të kaluara do të ngrejë besimin tuaj. Paratë këshillohen që të investohen në pasuri të paluajtshme. Miqtë do t’ju vijnë në ndihmë nëse është e nevojshme. Do të kuptoni sot se dashuria e partnerit tuaj është me të vërtetë shpirtërore.
Ujori
Është dita juaj me fat në dashuri. Partneri juaj do t’ju habisë me realizimin e fantazive të shumëpritura. Jini të kujdesshëm që të mos bëni komente të ashpra në vendin e punës.
Peshqit
Duket si partneri juaj është në një humor të shkëlqyer sot. Financat me siguri do të kenë një rritje, por në të njëjtën kohë edhe shpenzimet nuk do të jenë të vogla. Zgjidheni sot një grindje të vjetër, sepse nesër mund të jetë shumë vonë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF