KreuStil Jetese

Fero kërkoi grua të dytë, reagon Arbenita!

Fero kërkoi grua të dytë, reagon Arbenita!

Fero dhe Arbenita po kalojnë një krizë në çift, madje thuhet se jane në prag të divorcit. Dhe nese reperi kerkon vertet ta mbroje martesen e tij, nuk po gjen aspak rrugen e duhur.

Fero befasoi se fundi me deklaratat se gruaja e parë nuk duhet ta ndaloje bashkeshortin te marrë nje grua te dytë.

Nuk ka vonuar reagimi i modeles bukuroshe, i cili nuk ishte me fjale.

Ajo ka publikuar disa foto me anë të te cilave i ka treguar kengetarit se cfare po humbet.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF