KreuStil Jetese

Greta Koçi zbulon gjininë e bebit: “Faleminderit nga zemra për..”!

Greta Koçi zbulon gjininë e bebit: “Faleminderit nga zemra

Në rrjet përflitej prej kohësh: Greta Koci ishte shfaqur së fundi vetëm me rroba të gjera nëpër koncerte, e barku i saj i rrumbullakosur nuk dukej të ishte pasojë e një shtimi të zakonshëm në peshë.

Dyshimet e ndjekësve u konfirmuan nga vetë këngëtarja pak ditë më parë.

Greta pohoi se është në pritje të ëmbël, dhe tani, ka zgjedhur të zbulojë edhe gjininë e bebushit: Ajo do të bëhet nënë e një djali. Këngëtarja ka ndarë disa imazhe nga “babyshoëer” i organizuar ku duket me tullumbace blu në dorë.

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

“Është djalë! Faleminderit nga zemra të gjithëve për urimet tuaja”, ka shkruar ajo.

Këngëtarja ende nuk ka publikuar asnjë foto me partnerin e saj, duke na mbajtur shumë kuriozë!

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF