KreuStil Jetese

Flet i dashuri i ri i Britney Spears, e quan një ‘grua fenomenale’!

Flet i dashuri i ri i Britney Spears, e quan një ‘grua

Britney Spears ka hequr dorë nga Sam Asghari më pak se dy muaj pasi ai bëri kërkesë për divorc nga ylli i popit. Një burim i tha ET se njerëzit e afërt me yllin e popit 41-vjeçar mendojnë se burri i ri në jetën e saj, Paul Richard Soliz, “nuk është i mirë për të” dhe kjo është arsyeja pse “ata nuk e mbështesin marrëdhënien”.

Burimi tregoi gjithashtu se Spears “e pëlqen atë” sepse “ai e bën atë të ndihet sikur po vepron si mbrojtësi i saj dhe ajo gjen ngushëllim, veçanërisht tani që po kalon ndarjen e saj nga Sam”.

Vetëm disa javë pasi Asghari paraqiti kërkesën për divorc, Spears u pa me Soliz, një ish-punonjës i saj, i cili ishte punësuar për pastrim. Ata janë fotografuar në Los Angeles në një makinë së bashku.

Mësohet se miqtë nuk janë një fansa të Solizit, pasi ai ka patur edhe probleme ligjore. Pas paraqitjes së tij në gjykatë së fundmi, Soliz foli për yllin e hitit Toxic, duke thënë: “Ajo është një grua fenomenale” sipas Us Weekly. “Ajo është shumë e mirë, pozitive … “, shtoi Soliz.

Soliz zbuloi gjithashtu se superylli i popit po ia del shumë mirë mes divorcit të saj nga bashkëshorti Sam Asghari 29 vjeç. Ai e quajti Asghari një “djalë i mrekullueshëm”.

Soliz më pas foli për dosjen e tij kriminale, duke i thënë, “Unë nuk jam një njeri i keq. Unë e kuptoj që janë thënë gjëra për mua në të kaluarën dhe kam një precedent penal, e kuptoj”, shpjegoi ai për median. “Unë jam një njeri që punon. Unë zotëroj biznesin tim”.

Kujtojmë që lajmi për ndarjen e Spears dhe Asghari erdhi në fillim të gushtit, vetëm dy muaj pasi dyshja festuan një vjetorin e martesës.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF