KreuStil Jetese

Gisele Bundchen flet për divorcin e Tom Brady: Ka qenë e vështirë për familjen

Gisele Bundchen flet për divorcin e Tom Brady: Ka qenë e

Gisele Bundchen ka treguar se divorci i saj nga Tom Brady ka shkaktuar dëme në familje. Ata mendohet se e kanë humbur lidhjen e tyre për shkak të zgjatjes së karrierës së tij në NFL, pasi Brady fillimisht doli në pension në 2021 përpara se të kthente vendimin e tij.

Ky vendim shkaktoi tension dhe debat mes çiftit, i cili punësoi avokatë divorci pas njoftimit të tij për të vazhduar me Tampa Bay Buccaneers.  “Ka qenë shumë e vështirë për familjen time, ka qenë shumë në çdo fushë të jetës sime”, tha Gisele Bundchen në një intervistë për “People”. “Më duket sikur sa herë që bie shi, bie.

“Me të gjitha kthesat që merr jeta, gjithçka që mund të bëjmë është më e mira që mundemi duke pasur parasysh atë që ndodh në mjedisin tonë. Unë mendoj se nëse nuk do të kisha mbështetje gjatë kësaj kohe, do të kishte qenë shumë e vështirë”.

Ajo tani është zhvendosur në Miami, 279 milje larg nga Tampa, me fëmijët e saj.Dyshja përfunduan divorcin në tetor 2022 dhe Bundchen njoftoi ndarjen e tyre në llogarinë e saj në Instagram.

“Vendimi për t’i dhënë fund një martese nuk është kurrë i lehtë, por ne jemi ndarë”, tha Bundchen në platformën e mediave sociale. “Është e vështirë të kalosh diçka të tillë, ndihem i bekuar për kohën që kaluam së bashku dhe i uroj gjithmonë më të mirën Tomit”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF