KreuBeauty

Kokëkuqet e showbizit: Trendi i momentit!

Kokëkuqet e showbizit: Trendi i momentit!

Duket se trendi që ka pushtuar gocat e famshme të Instagramit është lyerja e flokëve në ngjyrë të kuqe. Duke nisur nga Dua Lipa e cila duket se ishte e para që e nisi këtë trend, i cili ka vijuar të ndiqet më pas nga vajzat e njohura të ekranit shqiptar.

Kokëkuqet e showbizit: Trendi i momentit!

Nga Rozana Radi, influencerja Sara Hoxha, e së fundmi këtë vendim duket se e ka marrë edhe Bora Zemani dhe jemi të bindur që në vijim të tjera vajza do të shohim t’i bashkohen këtij trendi.

Në rrugë sipër është edhe këngëtarja e mirënjohur Eranda Libohova dhe këtë e ka treguar ajo vetë më anë të një postimi që ka bërë në rrjetin social Instagram, ku ka shkruar, “Nuk është aq e lehtë të heqësh të zezën”, dhe për momentin ka vetëm një refleks të lehtë të së kuqes dhe mezi presin ta shohim kur dhe vetë këngëtarja të arrijë rezultatin që dëshiron..

Kokëkuqet e showbizit: Trendi i momentit!

Duhet thënë se të gjitha vajzat duken shumë bukur dhe tejet sensuale..

Poll

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF