KreuCelebrity

14 vjet më e madhe se partneri; Sienna Miller: Mes nesh ka vetëm dashuri dhe gëzim!

14 vjet më e madhe se partneri; Sienna Miller: Mes nesh ka vetëm

Sienna Miller ka zbuluar se është në pritje të një vajze me partnerin e saj Oli Green, 14 vite më të ri. Aktorja 41-vjeçare e zbuloi lajmin e ëmbël në një intervistë për “Vogue”.

Në intervistë, Sienna ka thënë se ajo ka luftuar paragjykimet e saj për të qenë një nënë në këtë moshë. “Do të doja të arrija në një pikë ku nuk ndjeja nevojën të bëja shaka me të qenit më e vjetër dhe të kem një fëmijë”, tha ajo.

14 vjet më e madhe se partneri; Sienna Miller: Mes nesh ka vetëm

Sienna realizoi me “Vogue” edhe një set fotografik, ku ka treguar edhe barkun e rrumbullakosur. Në një prej fotove ajo shihet edhe me të dashurin e saj Oli. E pyetur për diferencën e moshës që ata kanë, Miller tha: Nuk ka pasur asgjë përveç dashurisë dhe gëzimit në marrëdhënien tonë.

14 vjet më e madhe se partneri; Sienna Miller: Mes nesh ka vetëm

Aktorja, e cila më parë ishte në një lidhje afatgjatë me Jude Law konfirmoi se ishte në pritje të fëmijës së saj të dytë në gusht.

Sienna dhe 27-vjeçari janë në lidhje që nga viti 2021. Aktorja është nënë e një vajze Marloëe, 10-vjeçe, nga martesa me Tom Sturridge me të cilin u divorcua në dhjetor të vitit 2020.

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF