KreuCelebrity

“20 vjet më parë kur fitova Festivalin..; Anjeza Shahini prek me fjalët në ditëlindjen e të atit të ndjerë!

“20 vjet më parë kur fitova Festivalin..; Anjeza Shahini prek me

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Anjeza Shahini ka bërë një dedikim tejet prekës në ditëlindjen e babait të saj të ndjerë.

“20 vjet më parë kur fitova Festivalin..; Anjeza Shahini prek me

Ajo sapo ka publikuar një fotografi të njeriut të saj të shtrenjtë në Instagram, dhe krah saj ka shkruar se është e lumtur që 20 vite më parë kur sapo kishte fituar Festivalin e 42-të Këngës zgjodhi të festonte ditëlindjen e të atit dhe jo të dilte nëpër ekrane për të dhënë intervista për atë arritje të saj.

“20 vjet më parë, një ditë pasi kisha fituar Fest 42, u bënë kaq shumë telefonata nga gazetarë dhe kanale televizive për të më ftuar në emisionin e tyre, jam shumë e lumtur që e fika telefonin atë ditë për të festuar ditëlindjen e babait tim. Unë jam shumë mirënjohëse për çdo sekondë të kaluar me të. Unë ngre një gotë për këtë engjëll dikur në tokë”, ka shkruar ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anjeza Shahini (@anjezashahiniofficial)

Një mesazh shumë i bukur ky nga këngëtarja për të gjithë ndjekësit e saj, koha është e çmuar dhe një pjesë të mirë duhet t’ia dedikojmë familjes dhe njerëzve të shtrenjtë../bordo.al

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF