KreuCelebrity

90 vjeç, befason Joan Collins: Sfidon në tapetin e kuq me “energjinë e një adoleshenteje”!

90 vjeç, befason Joan Collins: Sfidon në tapetin e kuq me

Energjike, plot jetë dhe me një pamje milionereje – ja si u prezantua në skenën e çmimeve Emmy, në moshën 90-vjeçare legjendarja Joan Collins! Aktorja vazhdon të bejë përshtypje me fizikun e saj të jashtëzakonshëm. 

90 vjeç, befason Joan Collins: Sfidon në tapetin e kuq me

 

Mosha është vetëm një numër për Joan Collins, e cila është më në formë se kurrë më parë. Këtë e tregoi qartë edhe në Emmy Awards, ku shkoi në tapetin e kuq përkrah bashkëshortit të saj, Percy Gibson, 32 vjet më i ri.

90 vjeç, befason Joan Collins: Sfidon në tapetin e kuq me

 

E veshur me një fustan në ngjyrë argjendi, me doreza e vëthë të gjatë të varur, Collins dukej një divë e vërtetë. Vitin e kaluar, aktorja festoi 20 vjet martesë me bashkëshortin e saj të pestë, Percy. Me origjinë nga Peruja, Percy është një producent i njohur i Hollivudit, i njohur kryesisht për show-n: "Kush dëshiron të jetë një milion

90 vjeç, befason Joan Collins: Sfidon në tapetin e kuq me

er". 

 

Diva ka qenë gjithashtu e martuar me Maxëell Reed, Anthony Newley, Ron Kass dhe Peter Holm.“Ai kujdeset për gjithçka”, tha Joan për revistën Saga duke iu referuar Percy-t. “Kujdeset për fëmijët e mi dhe të gjitha financat tona. Ai është dashuria e jetës sime. Është një martesë e shkëlqyer, një marrëdhënie e shkëlqyer”. Ish-ylli i dinastisë e quan Percy "të dashurin më të mirë që km pasur ndonjëherë" në librin e saj të ri “Behind The Shoulder Pads”. 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF