KreuCelebrity

A është Tom Brady në lidhje me transgjinorin Chris Tyson? Kështu po aludohet!

A është Tom Brady në lidhje me transgjinorin Chris Tyson?

Tom Brady, lojtari i famshëm i NFL, kohët e fundit bëri bujë kur la të kuptohet se do të punonte me MrBeast dhe ekipin e tij. Kjo i emocionoi të gjithë dhe kur ai postoi një foto me yllin e YouTube, Jimmy, fansat u mahnitën edhe më shumë.

Në foto u pa edhe miku i ngushtë i Jimmy-t, dhe aludimet se Tom Brady po takohet me Chris Tyson, një mik i YouTuber-it të njohur Mr. Beast, nisën menjëherë. Fotot e fundit të Brady me supermodelen Irina Shayk bënë që të dukej sikur thashethemet për lidhjen e tij me Tyson mund të mos ishin të vërteta.

A është Tom Brady në lidhje me transgjinorin Chris Tyson?

Edhe pse kishte zëra se Brady dhe Tyson ishin të lidhur në mënyrë romantike, duket se ata janë thjesht miq shumë të mirë.

Është folur gjithashtu se Tyson ka bërë një ndryshim të madh në jetë, duke kaluar nga djalë në vajzë dhe tani quhet Kris Tyson. Ky lajm shton më shumë diskutimin, por as Tyson dhe as Brady nuk kanë thënë asgjë për të konfirmuar një lidhje romantike mes tyre. Pra, është ende e paqartë nëse Tom Brady është në lidhje me Chris Tyson apo jo.

Lojtari ikonë i NFL, Tom Brady, ka pasur një karrierë të shkëlqyer që përfshin 23 sezone. Ai ishte një lojtar kyç për ekipe të ndryshme, si Neë England Patriots dhe më vonë Tampa Bay Buccaneers. Aftësitë e tij të mahnitshme në fushë e kanë bërë atë një nga qendërmbrojtësit më të mirë në histori. Gjatë gjithë karrierës së tij, ai ka arritur shumë, duke fituar shumë Super Bowls dhe duke marrë çmime MVP.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF