KreuCelebrity

A ishin të pranishëm Arbana dhe Eduarti në premierën e filmit të Borës dhe Donaldit?!

A ishin të pranishëm Arbana dhe Eduarti në premierën e

Bora dhe Donaldi kishin dje premierën e filmit të tyre të parë “5 Herë Jo”. Miqtë dhe dashamirës ishin të gjithë të pranishëm në premierë. Ajo që na ra në sy ishte mungesa e moderatores Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj Eduart Grishaj, thote albeu.com Të paktën ata nuk kanë postuar asgjë në rrjetet sociale por ende nuk dihet asgjë.

A ishin të pranishëm Arbana dhe Eduarti në premierën e


Çifti në premierën e filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, kanë qenë prezent por nuk kanë postuar asgjë.

A ishin të pranishëm Arbana dhe Eduarti në premierën e

Së fundi është përfolur që Arbana nuk do të jetë më as prezantuese e “BBV”, por do të jetë Ledio Liço. Moderatorja vete nuk ka bere ende asnjë reagim për të konfirmuar nëse aludimet janë apo jo të vërteta.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF