KreuCelebrity

A po mendon Travis Kelce të befasojë Taylor Swift në Sydney? Ja ç’thotë babai i tij!

A po mendon Travis Kelce të befasojë Taylor Swift në Sydney? Ja

Taylor Swift, e cila së fundmi performoi tre shfaqje në Melburn dhe pritet të performojë në Sydney. Pavarësisht orareve të tyre të ngjeshur, Travis dhe Taylor kanë arritur të kalojnë kohë së bashku, me këngëtaren që ka ndjekur shumë nga lojërat e Travis NFL këtë sezon dhe Travis i cili e ka mbështetur në koncertet e saj, duke përfshirë një udhëtim në Buenos Aires në nëntor.

Babai i Travis Ed Kelce zbuloi për “Sydney Morning Herald” se i biri dëshiron të vizitojë Sidnein dhe Singaporin, ku Taylor do të performojë më pas, por është i pasigurt për shkak të angazhimeve të tij. "Ne folëm pas Super Bowl, dhe unë e pyeta, a do të nisesh për në Sydney, dhe ai kishte shumë dëshirë", tha ai. Me mbarimin e sezonit NFL dhe festimet e Super Bowl përfunduan, Travis ka një orar relativisht më të lirë deri mes të korrikut.

A po mendon Travis Kelce të befasojë Taylor Swift në Sydney? Ja

Megjithatë, Ed Kelce shprehu shqetësimet për sfidat që Travis dhe Taylor mund të përballen në marrëdhënien e tyre për shkak të jetës së tyre të ngarkuar. Ai pranoi se ndërsa shqetësohet për djalin e tij, ai beson se ata janë të përshtatshëm dhe duhet të gjejnë rrugën e tyre së bashku.

Travis Kelce, i njohur për karizmën e tij brenda dhe jashtë fushës, kohët e fundit u përball me reagime për shkak të festës pas paradës së Super Bowl-it të Chiefs, e cila u dëmtua nga të shtëna masive. Pavarësisht kritikave, Travis përfundimisht dhuroi 100 000 dollarë për familjen e një prej viktimave.

A po mendon Travis Kelce të befasojë Taylor Swift në Sydney? Ja

Sa i përket Taylor Swift-it, turneu i saj vazhdon me shfaqje në Singapor dhe Evropë, duke përfshirë shfaqje në stadiumet ikonë si Wembley dhe Anfield. Me Travis që mund t'i bashkohet asaj në turne, fansat e çiftit presin me padurim aventurën e tyre të radhës së bashku.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF