KreuCelebrity

Adrola Dushi, moderatore e Ferma VIP me Bes Kallakun?

Adrola Dushi, moderatore e Ferma VIP me Bes Kallakun?

Tashme ne prag te nisjes, Ferma VIP pranë nisjes ka terhequr vemendjen e publikut, teksa faqja  zyrtare e reality show-t po zbulon ngadale detaje të reja rreth asaj që pritet të shohim në ekranin e Vizion Plus. Ne llogarine e saj ne Instagram, rezulton i konfirmuar si drejtues i programit Bes Kallaku.

Se fundi sakaq, po flitet se është zbuluar edhe ajo që me gjasë do të jetë “partnerja” e tij në moderim, dhe duket se bëhet fjalë për modelen dhe prezantuesen Adrola Dushi.Ajo shfaqet ne nje klip të ngjashëm me atë të Besit, duke nxitur keshtu aludimet se do të jetë pjesë e programit në rolin e moderatores, edhe pse dicka e tille, ende nuk eshte konfirmuar.
“Tuj, tuj, tuj pulat e Adrola Dushit”- shkruhet në krah te këtij postimi.

https://www.instagram.com/reel/C3m8njhITo7/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF