KreuCelebrity

Aksesori i domosdoshëm për dimër? Getat e kuqe! 5 ide se si të kombinoni me stil!

Aksesori i domosdoshëm për dimër? Getat e kuqe! 5 ide se si

Në një sezon në të cilin getat me ngjyrë janë mëse të përdorshme, ato që bien në sy mes të gjithave janë getat e kuqe, të cilat me sa duket janë aksesori më i domosdoshëm këtë dimër.

Mjafton të vishni një palë geta të tilla, qoftë edhe të thjeshta, dhe ju padyshim do të dukeni plot stil dhe do të rrëmbeni vëmendjen e të gjithëve.

Dhe nëse po pyesni se si t'i përshtatni më së miri getat e kuqe, ne kemi zgjedhur 5 modele prej të cilave padyshim do të frymëzoheni..

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF