KreuCelebrity

Aktorja Jenna Dewan, nënë për herë të tretë!

Aktorja Jenna Dewan, nënë për herë të tretë!

Aktorja e njohur Jenna Deëan ka zbuluar së fundmi se është shtatzënë për herë të tretë, fëmija i dyti i saj me të fejuarin Steve Kazee. Daëan postoi një video të Kazee në rrjetin social Instagram, duke i kënduar teksa ajo bënte një dush.

Jenna gjithashtu postoi një video duke qëndruar me shpinë nga kamera para se të kthehej, duke zbuluar barkun e saj të rrumbullakosur. Aktorja dhe producenti, mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë të quajtur Callum në mars 2020.

Aktorja Jenna Dewan, nënë për herë të tretë!

“Ai është kaq familjar dhe i dashur. Ai është thjesht i jashtëzakonshëm. Jam shumë e emocionuar ta shoh përsëri me një fëmijë të vogël”, u shpreh aktorja.

Aktorja e “Soundtrack” dhe Kazee fillimisht u takuan në vitin 2012, megjithëse ata nuk filluan të takoheshin deri në vitin 2018. Këngëtarja ishte e martuar më parë me Channing Tatum, me të cilin mirëpriti një vajzë të quajtur Everly, 10-vjeçe, në vitin 2013 përpara se të ndaheshin dhe të divorcoheshin në vitin 2019. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jenna Dewan (@jennadewan)

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF