KreuCelebrity

Albumi i ri i Ariana Grande përfshin një këngë me gjyshen e saj!

Albumi i ri i Ariana Grande përfshin një këngë me gjyshen e

Ariana Grande sapo zbuloi listën e plotë të këngëve për albumin e saj të ardhshëm dhe përfshin një këngë që shfaq një person shumë të veçantë në jetën e saj: gjyshen e saj.

"Po, dhe?", shkroi këngëtarja në Instagram teksa ndau një video me shënime dhe tekste të shkruara me dorë, si dhe një listë të plotë të këngëve në albumin e saj të ardhshëm “Eternal Sunshine”, i cili do të dalë muajin e ardhshëm.

Ndërsa shumë nga këngët lënë të kuptohet fundin e një romance, ashtu edhe për fillimin e mundshëm të një tjetre, kwnga e fundit bie në sy falë gjyshes së Grande, Marjorie "Nonna" Grande.

Albumi i ri i Ariana Grande përfshin një këngë me gjyshen e

​Albumi përfshin 13 këngë. “Eternal Sunshine” pason albumin e Grande në 2020, “Positions”, i cili u publikua në një edicion luksoz vitin e ardhshëm me këngë shtesë, duke përfshirë këngën Test Drive.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF