KreuCelebrity

Angelina Jolie shfaqet me ndryshim drastik në look!

Angelina Jolie shfaqet me ndryshim drastik në look!

Aktorja Angelina Jolie, më shumë po i ngjan princeshës Aurora sesa Maleficentit këto ditë. Ylli holivudian u pa së fundi duke dalë nga një dyqan në Manhattan, dhe të gjithëve u mbetën sytë te ngjyra e re e flokëve të saj.

Angelina Jolie shfaqet me ndryshim drastik në look!

Me një nuancë bionde të çelur, me shumë shkëlqim, me një model me fije më të theksuara, Angelina dukej mjaft bukur me këtë ndryshim, dhe disi më e freskët ( padyshim, edhe ndonjë ndërhyrje e vogël në fytyrë). Ky shihet si një kalim me shumë stil nga efektet e ngjyrës ombre (bazë e errët, ndërsa nuanca fillon të çelet në gjatësinë e flokëve) të vjeshtës dhe dimrit te ngjyra bionde, ideale në prag të sezonit të ri të pranverës.

Angelina Jolie shfaqet me ndryshim drastik në look!

Megjithatë, ndisa ndjekës të saj në rrjetet sociale nuk u pajtuan me këtë look, e thanë se ngjyra e re nuk i shkon shumë aktores së njohur, pasi e bën të duket e zbehtë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF