KreuCelebrity

Arbana dhe Eduarti “braktisin” festën e Digitalb, çfarë ndodhi?

Arbana dhe Eduarti “braktisin” festën e Digitalb,

Arbana Osmani ka munguar mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar nga Top Media dhe Digitalb me rastin e festive të fundvitit. Të gjithë figurat e ekranit të Top Channel, bashkë me drejtuesit kanë festuar së bashku deri në orët e vona. Nga ana tjetër moderatorja nuk ka qenë e pranishme në këtë party të përvitshme. Ajo ka zhvilluar një darkë me stafin e saj të restorantit që ka hapur prej disa javësh te Piramida, thote Vipmagazine.

https://www.instagram.com/p/C1JaBfwtM2i/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Flitet prej kohesh se ndryshe nga dy sezonet e kaluara, sezoni i tretë i “Big Brother VIP Albania” nuk do të mos prezantohet nga Arbana, por nga Ledion Lico.

Arbana dhe Eduarti “braktisin” festën e Digitalb,

Para disa kohesh, burime te ndryshme nga brenda Top Channel rrefyen se shkak i kesaj situate ishte një “ngërç” mes administratorëve të televizionit dhe Arbanës, që mendohet se lidhej me negociatat mbi kompensimin financiar.

Arbana dhe Eduarti “braktisin” festën e Digitalb,

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF