KreuCelebrity

Arbana e paska thënë vetë që nuk do të ishte në BBV3, ja se kur!

Arbana e paska thënë vetë që nuk do të ishte në

Prej disa kohesh, ishte një nder lajmet që terhoqi më shumë vëmendjen e publikut: Vetem tani se fundi u sqarua qartë se “Big Brother Vip” nuk do të moderohet nga Arbana Osmani. Këtë vit, drejtimi i spektaklit të famshëm i kalon Ledion Licos.

Arbana e paska thënë vetë që nuk do të ishte në

Hamendësimet vazhduan për një kohë shume te gjatë, dhe u mendua se Arbana vete po preferonte heshtjen lidhur me këtë temë. Por duket se ajo e paska pohuar që në muajin maj dicka te tille.

Arbana e paska thënë vetë që nuk do të ishte në

Në një “Ask a question”, Arbana thoshte se “Big Brother” për të ka mbaruar më 6 maj, kur edhe përfundoi edicioni i tij i dytë VIP. 

Arbana e paska thënë vetë që nuk do të ishte në

Moderatorja në asnjë rast nuk ka pohuar se do të jetë ajo vetë prezantuese e edicionit të tretë të “BBV”. Arbana ka aluduar për një rikthim në ekran, por tani e sigurte që formula me të cilën do të rikthehet, nuk është “Big Brother VIP”.

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF