KreuCelebrity

Arbana Osmani tregon ( më në fund) ndërhyrjen estetike që ka bërë!

Arbana Osmani tregon ( më në fund) ndërhyrjen estetike që ka

Mosha kalon për të gjithë dhe yjet nuk bëjnë përjashtim, dhe shpeshherë për një pamje të freskët kanë nevojë për "ndihmë" e estetistit. së fundi, edhe moderatorja e njohur Arbana Osmani, e pranoi  se ka bërë një ndërhyrje estetike.

Arbana Osmani tregon ( më në fund) ndërhyrjen estetike që ka

Ajo ka treguar se për herë të parë, se ka bërë botox në fytyrë dy vite me parë, pak para fillimit të “Big Brother VIP”. “Botoxin e kam bere per here te pare para dy vitesh perpara fillimit te BB; vetem tek zona e ballit. Kisha tmerr frike normal, por qe me pelqeu rezultati dhe e riperserita pas 6 muajsh”, ka shkruar Arbana.

Arbana Osmani tregon ( më në fund) ndërhyrjen estetike që ka

Ndërsa në një postim tjetër, prezantuesja tregoi tha se për herë të fundit e ka bërë vitin e shkuar para dasme, tek balli dhe pak poshtë syve.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF