KreuCelebrity

Arbana thumboi Ledionin gjatë primit të BBV?!

Arbana thumboi Ledionin gjatë primit të BBV?!

 Ledion Liço doli pak nga "shinat" e rregullave te spektaklit pasi i ë informacion nga jashtë njërit prej banorëve të shtëpisë se BBV3, Romeo Veshaj. Ledioni i komunikoi Romeos se shoku i tij, Elvis Myrta, i eliminuar nga shtëpia, tashmë është pjesë e stafit në emisionin “Më lër të flas” në Top Channel, një program të cilin e drejton Romeo dhe vëllai i tij Donaldi.“Po e them këtë se mbase nuk e prezantoj unë vitin tjetër…”, tha Ledioni.

Pak minuta pas kësaj deklarate, Arbana Osmani, prezantuesja e dy edicioneve të mëparshme të ‘Big Brother VIP’, postoi në InstaStory një mesazh: “E di, e di :)”, e kjo, sipaa albeu.com, eshte pare si një thumb i hapur kundërdrejt Ledionit, i cili mori rolin e saj si prezantues për sezonin e tretë. Mirëpo kishte edhe komente që ngritën dyshimet se moderatorja mund të rikthehet në format, meqënëse emri i saj preferohet më shumë për drejtimin e ‘BBV’.

Arbana thumboi Ledionin gjatë primit të BBV?!

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF