KreuCelebrity

 Ariana Grande rikthehet në muzikë pas 4 vitesh!

 Ariana Grande rikthehet në muzikë pas 4 vitesh!

Ariana Grande u rikthye më në fund në skenën muzikore me këngën “Yes and?”. Pas një pauze muzikore katërvjeçare pas albumit “Pozicione” në 2020, princesha e popit njoftoi së fundmi për fansat rikthimin e saj në studion muzikore dhe punën për publikimin e shtatë në studio.

Përveç vetë këngës, në të cilën bashkëpunëtorët e saj të gjatë Max Martin dhe Ilya Salmanzadeh punuan me muzikanten, u publikua edhe një video muzikore e drejtuar nga Christian Breslauer.

 Ariana Grande rikthehet në muzikë pas 4 vitesh!

“Faleminderit për sasinë e madhe të dashurisë që më jepni dhe që luajtët me mua përsëri! Zemra ime është plot dhe jam shumë e prekur. Ju dua shumë të gjithëve”, shkroi Grande në rrjetin e saj social Instagram.

Ariana Grande shënoi rikthimin e saj me një këngë që i dha fund të gjitha spekulimeve rreth jetës së saj personale në periudhën e kaluar. Kënga u shoqërua me koreografi të shkëlqyer, në të cilën koreografi Will Loftis punoi me Arianën.

Kënga ka marrë tashmë vlerësime pozitive nga ekspertët e muzikës, si dhe miliona dëgjime, dhe fansat më besnikë janë të kënaqur me muzikën e re dhe presin me padurim të zbulojnë se çfarë ka në rezervuar Ariana për periudhën e ardhshme.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF