KreuCelebrity

Arrestohet ylli i popit, Samantha Fox!

Arrestohet ylli i popit, Samantha Fox!

Modelja e njohur dhe ylli i popit, Samantha Fox, 56 vjeçe, kaloi një natë në një hotel në Londër, pas një zënke të dyshuar të dehur në bord. Incidenti ndodhi gjatë një fluturimi të British Airways për në Mynih, teksa avioni ishte gati për t'u ngritur.

Burimet zbuluan se Fox, në një mosmarrëveshje me një pasagjer tjetër, ka shkaktuar një shqetësim të tillë saqë avioni duhej të kthehej. Pasagjerët më pas u zbarkuan dhe u vendosën në një hotel, duke rifilluar udhëtimin e tyre të nesërmen.

Arrestohet ylli i popit, Samantha Fox!

Duke konfirmuar incidentin, policia zbuloi se një grua rreth të 50-ave, që besohet të jetë Samantha Fox, u arrestua me dyshimin se ishte e dehur në një avion. Ajo është liruar me kusht deri në mars.

Duke pranuar incidentin, Fox shprehu keqardhjen, duke thënë, "Më vjen thellësisht keq për çdo ndërprerje të shkaktuar" dhe konfirmoi bashkëpunimin e saj të plotë me hetimin në vazhdim.

Arrestohet ylli i popit, Samantha Fox!

Këngëtarja e popit dhe ish-modelja magjepsëse është e martuar me menaxheren e saj të turneut Linda Olsen që nga viti 2022. Ato janw tw fejuara që nga marsi i vitit 2020,

 

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF