KreuCelebrity

Arsyeja pse Princ Harry dhe Meghan do të kenë probleme, sipas astrologes së famshme!

Arsyeja pse Princ Harry dhe Meghan do të kenë probleme, sipas

Astrologia me famë botërore, Susan Miller, parashikon sfida për marrëdhënien e Princit Harry dhe Meghan Markle në vitin 2024. Kjo për shkak të dëshirës së Markle për t'u kthyer në Hollywood.

Astrologia parashikon që Harry, i cili u largua nga jeta mbretërore në vitin 2020, do të fillojë t'i mungojë jeta e mëparshme në Mbretërinë e Bashkuar. "Jeta e tij ka ndryshuar në mënyrë dramatike. Unë mendoj se Harry i mungon Londra dhe nuk e di se kur do ta kuptojë këtë”

Arsyeja pse Princ Harry dhe Meghan do të kenë probleme, sipas

"Meghan dëshiron t'i kthehet aktrimit, dëshiron t'i rikthehet Hollivudit dhe ka për ta bërë diçka të tillë”, tha ajo teksa shtoi se ata do të kenë edhe nevojë për të ardhura financiare pasi tashmë i kanë treguar të gjitha sekretet familjare dhe nuk kanë më për të treguar.

Arsyeja pse Princ Harry dhe Meghan do të kenë probleme, sipas

"Unë gjithashtu mendoj se ata mund të kenë nevojë për një furnizim të vazhdueshëm parash, sepse ata kanë treguar të gjitha sekretet e familjes, nuk kanë më për të treguar. Mendoj se të gjithë dimë shumë...Është një situatë e çuditshme”, tha Susan Miller.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF