KreuCelebrity

Befason agjentja imobiliare: Histori me Romeo Veshajn, ishte me tjetër dhe..

Befason agjentja imobiliare: Histori me Romeo Veshajn, ishte me tjetër

Mjaftoi nje deklarate e saj, dhe Jori Mersin rrembeu te gjithe vemendjen: Agjentja imobiliare ishte e ftuar se fundi tek  “Një gotë rose” nga Rozana Radi. Teksa kanë biseduar për BB VIP, ajo ka treguar se ka patur një flirt veror me një nga personazhet e BB VIP.

Jori fillimisht nuk deshi te jepte me shume detaje, por pas insistimit te Rozanes, tregoi fillimisht se kanë qenë në një club në Milano. Sic tha ajo, Romeo kërcente me dikë tjetër ndersa vazhdonte shihte Jorin. Por teksa ajo perpiqej ta fshihte emrin, Xhani Demnika ka thënë se bëhet fjalë për Romeo Veshaj, për të cilin Jori ka qeshur duke e pohuar.

https://www.instagram.com/reel/C3kgyvUt0N9/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF