KreuCelebrity

Bëhet virale një video e Ilnisës duke u kafshuar nga një qen gjatë xhirimeve të një reportazhi të saj!

Bëhet virale një video e Ilnisës duke u kafshuar nga një qen

Një video e gazetares dhe banores së “Big Brother VIP Albania,” Ilnisa Agolli, është rikthyer në  vëmendjen e ndjekësve në rrjetet sociale duke bërë jehonë të madhe dhe duke u shpërndarë masivisht. Videojs ka marrë dhenë pasi tregon një moment të papritur dhe të pakëndshëm të gazetares teksa realizonte një reportazh. Në pamjet që tashmë janë bërë virale, Ilnisa shihet duke u afruar, duke i folur e duke ngacmuar një qen në fshat. Situata merr një kthesë të papritur kur pasi duron ngacmimet e saj, kafsha në një moment papritur i vërsulet dhe e kafshon. Ndërsa ajo reagon me një bërtitje të fortë, videoja ndërpritet në mënyra dramatike.


Videoja kanë tërhequr vëmendjen e shumë përdoruesve të rrjeteve sociale, të cilët e kanë gjetur incidentin si të frikshëm ashtu edhe të habitshëm. Popullariteti i Ilnisës në “Big Brother VIP Albania” ka kontribuar në shpërndarjen me të madhe të videos, me komentues të ndryshëm që ndajnë mendimet e tyre mbi incidentin.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF