KreuCelebrity

Bella Hadid zyrtarizoi lidhjen dhe ne pamë të dashurin e saj të ri "king"!

Bella Hadid zyrtarizoi lidhjen dhe ne pamë të dashurin e saj të

Përmes një postimi në Instagram, Bella Hadid e zyrtatizoi praktikisht lidhjen me të dashurin e saj mjafyty simpatik, Adan Banuelos. Modelja publikoi një album me foto të shkrepura në tetor të vitit 2023, për ditëlindjen e saj.

Bella Hadid zyrtarizoi lidhjen dhe ne pamë të dashurin e saj të

Nga fotot e modeles kuptohet se kuptohet se ditëlindja ka qenë private, me njerëzit e dashur, në një fermë me kuaj, të cilët Bella i adhuron. Ajo sakaq postoi edhe foto te nje puthjeve pasionante me partnerin.“9 tetor 2023. Ditëlindja ime e 27”, shkroi Hadid, shoqëruar me emoji.  

Bella Hadid zyrtarizoi lidhjen dhe ne pamë të dashurin e saj të

Bella dhe Adan ishin veshur si kaubojë dhe duket se përpos dashurisë së tyre, i bashkon edhe pasioni për kuajt. Nuk dihet se prej sa kohësh ata janë të lidhur, por romanca e tyre u bë publike një javë pas ditëlindjes së modelës. Paparacët e TMZ i fotografuan duke u puthur në Teksas.

Bella Hadid zyrtarizoi lidhjen dhe ne pamë të dashurin e saj të

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF