KreuCelebrity

Beqari i Hollivudit, Leonardo DiCaprio, nuk qenka fejuar me Vittoria Cerettin!

Beqari i Hollivudit, Leonardo DiCaprio, nuk qenka fejuar me Vittoria Cerettin!

Leonardo DiCaprio nuk është fejuar me të dashurën Vittoria Ceretti. Dyshimet nisën pasi Vittoria Ceretti u pa me një unazë në dorën e majtë, e cila ngjasonte me ato të fejesës.

Beqari i Hollivudit, Leonardo DiCaprio, nuk qenka fejuar me Vittoria Cerettin!

Çifti u fotografua teksa po drekonte në Los Angeles. Por burime të brendshme me çiftin kanë mohuar lajmet që kanë qarkulluar së fundmi. Gjithashtu në fotot e Vittoria Ceretti mund të shohim se atë unazë ajo e ka prej kohësh.

Dyshja janë në lidhje që nga vera e kaluar, kur u panë në Ibiza, Spanjë. Një burim i tha ekskluzivisht "Page Six" në shkurt se gjërat ishin ftohur mes çiftit pasi DiCaprio u pa duke festuar me miqtë Tom Brady dhe Tobey Maguire gjatë Super Weekend në Las Vegas, Nev.

Beqari i Hollivudit, Leonardo DiCaprio, nuk qenka fejuar me Vittoria Cerettin!

Një burim në atë kohë këmbënguli se ata ishin bashkë. Ceretti ishte kohët e fundit në Paris për Javën e Modës ndërkohë DiCaprio ka qenë duke filmuar filmin e tij të ri në Sacramento, Kaliforni.

Beqari i Hollivudit, Leonardo DiCaprio, nuk qenka fejuar me Vittoria Cerettin!

Kujtojmë që DiCaprio nuk është martuar kurrë, ndërkohë që Ceretti ishte martuar me DJ italian Matteo Milleri nga viti 2020 deri në qershor 2023.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF