KreuCelebrity

Bora dhe Donaldi prindër; Romeo konfirmon lajmin? Unë jam xhaxhai!

Bora dhe Donaldi prindër; Romeo konfirmon lajmin? Unë jam xhaxhai!

Donaldi dhe Bora së shpejti do të celebrojnë dashurinë e tyre në martesë. Kjo është hapi i radhës që pritet që çifti të ndërmarrë, pasi Bora i tha “Po” propozimit që Donaldi i bërë gjatë premierës së filmit të tyre “5 herë Jo”.

Lidhur me filmin ata do të japin një intervistë në “Më lër të Flas”, dhe në promon e publikuar dëgjohet që Donaldi u pyet nga Romeo nëse do të bëhet xhaxha dhe Donaldi ka pohuar duke thënë “PO”.

Bora dhe Donaldi prindër; Romeo konfirmon lajmin? Unë jam xhaxhai!

E mesa duket tashmë Bora dhe Donaldi janë gati për të krijuar familje së bashku, dhe gjithë fansat e tyre padyshim i kanë mirëpritur këto lajme të bukura dhe nuk kanë nguruar që të bëjnë urimet e tyre me anë të komenteve në rrjetet sociale.

Kujtojmë që Bora është nënë e një djali, Arborit, dhe së bashku me Donaldin kishin zgjedhur një ditë shumë e rëndësishme për të promovuar filmin e tyre “5 herë Jo”. Data 12 dhjetor ishte një ditë e shënuar pasi 9 vite më parë moderatorja u bë nënë dhe festonte 9-vjetorin e lindjes së djalit Arbor.

Tags:

bora donaldi

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF