KreuCelebrity

Brad Pitt dhe e dashura 33 vjeçare fotografohen në takimin e tyre të dashurisë!

Brad Pitt dhe e dashura 33 vjeçare fotografohen në takimin e tyre

Brad Pitt dhe e dashura e tij Ines de Ramon shijuan një takim të rrallë në Beverly Hills të premten. Fituesi i Oskar 60-vjeç dhe stilistja 33-vjeçare e bizhuterive u panë duke u larguar nga Galeria Gagosian, vend të cilin çifti ka zgjedhur kësaj here si takim dashurie.

Brad Pitt dhe e dashura 33 vjeçare fotografohen në takimin e tyre

Çifti i famshëm të cilët u lidhën për herë të parë në nëntor 2022 kishin zgjedhur veshje të stilit casual, ndërsa merrnin pjesë në ekspozitën e artit të drejtorit të Brad's Moneyball, Bennett Miller.

Brad Pitt dhe e dashura 33 vjeçare fotografohen në takimin e tyre

Takimi në galerinë e artit vijnë pasi Brad dhe Ines festuan ditëlindjen e 60-të të aktorit nën shoqërinë e njëri tjetrit, muajin e kaluar. Çifti u pa për herë të parë së bashku në një koncert Bono të mbushur me yje në Los Angeles më 15 nëntor 2022.

Brad Pitt dhe e dashura 33 vjeçare fotografohen në takimin e tyre

Romnca e re erdhi dy muaj pasi De Ramon dhe ish-bashkëshorti i saj, ylli i The Vampire Diaries, Paul Ëesley, u ndanë në heshtje pas tre vitesh martesë. Brad më pas e solli bukuroshen si të ftuarën e tij speciale në premierën e Babilonisë në Los Angeles në dhjetor 2022.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF