KreuCelebrity

Cameron Diaz është bërë nënë për herë të dytë në moshën 51-vjeçare!

Cameron Diaz është bërë nënë për herë

Cameron Diaz është bërë nënë për herë të dytë në moshën 51-vjeçare. Bashkëshorti muzikant i yllit, Benji Madden, konfirmoi në një postim në Instagram se çifti ka mirëpritur një djalë, kardinalin Madden, duke shtuar: "Ne jemi të gjithë shumë të lumtur që është këtu!".

Cardinal është vëllai i vogël i vajzës së tyre katërvjeçare, Raddix, e cila mbërriti në dhjetor 2019. Përtej ndarjes së emrave të tyre, Diaz ka zbuluar pak për fëmijët e saj, përveçse e ka përshkruar Raddix si "gjëja më e mirë që u ka ndodhur të dyve Benj dhe unë” në vitin 2020.

Cameron Diaz është bërë nënë për herë

Ylli i "There's Something About Mary" dhe "The Mask" u tërhoq nga aktrimi vitet e fundit, pasi u përqendrua në rritjen e vajzës së saj të vogël dhe zgjerimin e sipërmarrjes së saj të verërave organike, Avaline.

Megjithatë, ajo do të rikthehet në ekran për herë të parë vitit 2024, kur do të shfaqet së bashku me Jamie Foxx në filmin e titulluar, Back in Action. Diaz është një nga yjet që kanë zgjedhur të zgjerojnë familjen e tyre vonë në jetë.

Cameron Diaz është bërë nënë për herë

Naomi Campbell pozoi për kopertinën e numrit të marsit 2022 të British Vogue me vajzën e saj të vogël, e cila lindi në vitin 2021, kur supermodelja ishte 50 vjeç. Në qershor 2023, ajo njoftoi ardhjen e djalit të saj.

"Një dhuratë e vërtetë nga Zoti”, tha Campbell në atë kohë. "Nuk është kurrë vonë për t'u bërë nënë”.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF