KreuCelebrity

Për këtë arsye, Christina Aguilera anulon shfaqjet në Las Vegas!

Për këtë arsye, Christina Aguilera anulon shfaqjet në Las

Ylli i popit Christina Aguilera u detyrua të anulojë dy nga shfaqjet e saj në Las Vegas. Fituesja e Grammy-t, 43 vjeçe, me anë të një postimi në Story në Instagram zbuloi se ajo u sëmur menjëherë pas hapjes së fundjavës në lokalin Voltaire Belle de Nuit brenda Resortit Venecian të Sin City.

“Pasi ju mirëpritëm të gjithëve në Vitin e Ri nga skena në Las Vegas, jam mirëpritur me një grip të vitit të ri!!!” Aguilera u shkroi ndjekësve të saj, duke shtuar se i vjen keq që duhet të ricaktojë datat e fundjavës së ardhshme në mënyrë që të mund të “pushojë”.

Për këtë arsye, Christina Aguilera anulon shfaqjet në Las

“Mezi pres që të rikthehem në atë skenë pas disa javësh”, shtoi ajo, duke vazhduar të shprehej se sa “krenare” është për shfaqjen dhe “mirënjohëse” për “të gjithë mbështetjen dhe dashurinë” që mori pas performancës  më 30 dhe 31 dhjetor.

Për këtë arsye, Christina Aguilera anulon shfaqjet në Las

Në natën e hapjes, këngëtarja e “Genie in a Bottle” reflektoi për vitin 2023 duke festuar “fillimin e një kapitulli të ri”. “Nuk mund të mendoja për një mënyrë më të mirë për t’i dhënë lamtumirën këtij viti të jashtëzakonshëm sesa ta kaloja këtë natë në LAS VEGAS me të gjithë ju, e rrethuar nga energjia dhe entuziazmi juaj”, tha Christina. “Gëzuar momentet magjike që do të krijojmë, muzikën që do të na mbushë zemrat dhe mundësitë e pafundme që na presin”.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF