KreuCelebrity

Cilat janë vjehrra dhe nusja VIP që priten të bëjnë namin në BBV!

 

Cilat janë vjehrra dhe nusja VIP që priten të bëjnë

Sezoni i tretë i “Big Brother Vip Albania”, pritet të startojë me 13 janar 2024, dhe "ethet" e zbulimit te emrave te banoreve, vazhdojne. Se fundi, flitet se dyshja vjehrrë-nuse Shegushe Zeqiraj- Ekaterina Dubenik, qe  u bënë të njohura falë videove gazmore ne Tik Tok, mund te jene pjese e formatit.

Cilat janë vjehrra dhe nusja VIP që priten të bëjnë

Sipas “Iconstyle” dyshja i ka thënë “Po” ftesës së formatit, teksa ende nuk ka konfirmime.Po e njëjta media shkruan se edhe Meri Shehu dhe Zamira Kita do jenë pjesë e programit.

Bashke me BBV Albania do të fillojë edhe “Big Brother Fan Club”, në të cilin bëhen përmbledhjet javore. Prej kohësh në rrjet po përflitet se Efi Dhedhes është një ndër pretendentet që po flitet se do të moderojë spektaklin, megjithëse një lajm i tillë akoma nuk është konfirmuar.

Cilat janë vjehrra dhe nusja VIP që priten të bëjnë

Një tjetër pretendente u aludua se mund të jetë edhe moderatorja Kiara Tito, megjithëse mesa duket ajo e ka të pamundur që të moderojë një spektakël pasi është shtatzënë dhe do të shkëputet nga ekrani për disa kohe. 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF