KreuCelebrity

Datë kuptimplotë! Arsyeja e veçantë pse Bora dhe Donaldi e kanë lënë premierën e filmit sot!

Datë kuptimplotë! Arsyeja e veçantë pse Bora dhe Donaldi e

Për moderatoren Bora Zemani dhe Donald Veshaj sot është një ditë shumë e rëndësishme pasi promovojnë filmin e tyre të parë “5 herë jo”, ku ata janë dy protagonistët kryesorë, madje filmi ka lidhje edhe me historinë e tyre të dashurisë.

E teksa premiera është sonte në mbrëmje, duket se data 12 nuk është zgjedhur rastësisht nga çifti. Në këtë datë, 9 vite më parë moderatorja është bërë nënë.

Këtë e ka zbuluar vetë Bora me anë të postimeve që ajo ka bërë në Instastory. Si fillim ka publikuar një djalit Arborit kur sapo ora ka shënuar 00:00, e krah saj ka shkuar, “Dashuria ime”.

Datë kuptimplotë! Arsyeja e veçantë pse Bora dhe Donaldi e

Ndërkohë në postimin e dytë ajo ka ndarë tortën e parë të djalit të saj, duke lënë të kuptuar që gjatë kësaj dite surprizat për të birin do të jenë të shumta.

Datë kuptimplotë! Arsyeja e veçantë pse Bora dhe Donaldi e

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF