KreuCelebrity

Debati Meri-Roza, ish-konkurenti i 'BBVIP': Pa u bërë java, po vrasin njëri-tjetrin!

Debati Meri-Roza, ish-konkurenti i 'BBVIP': Pa u bërë java,

Meri Shehu dhe Roza Lati debatuan së fundmi tejet ashpër me njëra-tjetrën në “Big Brother VIP”. Madje astrologia nuk duroi, por shpertheu në ofendime dhe kërcenime ndaj moderatores, qe kercenoi dhe me largim nga shtepia nese produksioni nuk merr masa.

Debati Meri-Roza, ish-konkurenti i 'BBVIP': Pa u bërë java,

Debati i vajzave është komentuar gjerë e gjatë nga publiku, por nuk kanë munguar as personazhet e njohura shqiptare dhe ish-banorët e “BBVIP”. Përmes një postimi në InstaStory, Ardit Çuni i kritikoi fort banorët e spektaklit për debatet e vazhdueshme që ata kanë bërë në vetëm kaq pak ditë, ndërsa e cilësoi të ulët sjellen e Merit dhe të Rozës pasi sipas tij ekrani ka disa parime dhe rregulla.

“Çfarë po ndodh në këtë Big Brother… akoma pa u bërë java këta po varin njëri tjetrin!! Sa e ulët si sjellje kushdo ta ketë patur fajin. Po Meri mos e mban veten për aq vip sa thotë, e di shumë mirë që ekrani ka ca parime dhe ca rregulla. Të arrihet në te tilla kërcenime për kaq dite nuk di çdo bëhet në vazhdim”– u shpreh ai.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF